Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Всеукраїнський флешмоб "Усиновлення - це любов назавжди"
Всеукраїнський флешмоб "Усиновлення - це любов назавжди"

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, в Україні відзначається День усиновлення, який є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

Учні 4-А класу стали учасниками цьогорічного Всеукраїнського флешмобу "Усиновлення - це любов назавжди", який проходив по всій Україні 28.09.2018 року з 14 до 15 години.

Ця акція була проведена на центральній площі міста службою у справах дітей районної державної адміністрації з метою привернути увагу снятинчан та жителів району до проблем дітей, позбавлених батьківського піклування та подарувати кожній дитині-сироті здійснення її найзаповітнішої мрії - рости у щасливій та люблячій сім'ї.

Переглядів: 21 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0