Головна » 2017 » Грудень » 5 » Відзначення Дня інвалідів
Відзначення Дня інвалідів

В рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів 1 грудня в нашому ліцеї  з учнями 5-9 класів шкільним психологом Соломон Наталією Василівною було проведено години спілкування на тему " Дивіться на нас, як на рівних". Учні детально ознайомилися з такою соціальною категорією як діти та люди-інваліди, дізналися про їх права, переглянули відео-презентацію про відомих людей з обмеженими можливостями, які змогли повноцінно реалізувати себе в житті.

Також дітям-інвалідам школи були вручені солодкі подарунки, які придбали за спонсорські кошти жителі міста п.Драгомарецька Т.Р. та Бобер А.В.

Переглядів: 61 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0