Головна » 2018 » Квітень » 6 » Учнівська олімпіада
Учнівська олімпіада

Людина, що володіє вродженим талантом, відчуває найбільше щастя тоді, коли використовує цей талант.

Йоганн Вольфганг Гете

Ці слова  характеризують ученицю НВК «Снятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Виноградник Ларису Іванівну, яка наділена особливими пізнавальними здібностями. Лариса сумлінно працює, постійно розвивається, проявляє високу допитливість і дослідницьку активність, тому як результат – високі  досягнення в різних областях науки. Учениця є призером районних олімпіад з біології, хімії, фізики, математики та обласних олімпіад з хімії та біології.

А нещодавно учениця змогла досягти найвищих результатів на навчальній ниві. Разом із своїм педагогом-наставником Чеховською Уляною Іванівною, Лариса стала переможцем ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (м.Черкаси) та була нагороджена Дипломом 2 ступеня! Вітаємо та пишаємся!!!

Переглядів: 124 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0