Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Семінар "В. Сухомлинський - світоч української педагогіки"
Семінар "В. Сухомлинський - світоч української педагогіки"

Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають 100-річчя людини, творчість якої - унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Це - видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський.

12 жовтня 2018 року на базі нашої школи-ліцею відбулася конференція учителів початківців та шкільних бібліотекарів району "Реалізація педагогічних ідей В.О. Сухомлинського щодо творчого самовираження дитини". Учасників конференції привітали методист Безбородько Н.С., класний керівник Дмитрук М.Я. разом з учнями 3-Б класу нашої школи-ліцею.

З доповідями виступили вчитель Балинцівської ЗОШ Хабалюк М.Н. та бібліотекар цієї школи Слободян Н.В,

Також була представлена книжкова виставка "Світоч української педагогіки", яку підготувала Кушицька Л.І.

На конференції виступили Оробець І.Ю. та прозвучали пісні П.С. Заренчук - бібліотекаря Стецівської ЗОШ.

Переглядів: 22 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0