Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Олімпійський день
Олімпійський день

27 вересня 2018 року на Прикарпаття знову завітав олімпійський урок. Цього разу він відбувся у мальовничому куточку Івано-Франківської області – місті Снятин на базі навчально-виховного комплексу «Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» та об'єднав у свої ряди не тільки учнів школи але і їх батьків та вчителів.
     Привітати учасників заходу прийшли: майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник ХХVІІІ літніх Олімпійських ігор Віктор Поляков, відповідальний секретар відділення НОК України в Івано-Франківській області – Володимир Антонець, представник управління освіти, молоді та спорту Снятинської РДА – Максим Білецький, директор закладу Оксана Саміла, представник відокремленого підрозділу федерації плавання України в Івано-Франківській області – Галина Томаш.
      Після вітальних слів, учасники заходу мали можливість порозминатись під керівництвом президента учнівського самоврядування Снятинського району, учениці 10 класу цієї школи – Юлії Волощук, яка спільно з олімпійцем виконала комплекс вправ під музику.
      Далі у програмі заходу були різні активності, серед яких змагання «Тато, мама, я – спортивна сімя», змагання з волейболу та футболу, а також літнього біатлону.
За підсумками заходу учасники отримали подарунки від відділення національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області та багато позитивних емоцій, які запам’ятаються на довгий час.

Цього дня також учні 6-А класу були учасниками районного спортивного заходу "Відкритий урок футболу". Цікаві естафети, захоплюючі ігри, змагання з футболу - час пролетів непомітно, залишивши по собі приємну втому і незабутні враження. З учасниками заходу працювала також психолог школи Соломон Наталя Василівна, яка налаштовувала дітей на змагальну ситуацію, підбадьорювала, допомагала зняти втому.

Переглядів: 17 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0