Головна » 2018 » Лютий » 15 » Олімпіада
Олімпіада

11 лютого в м. Івано-Франківськ відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології. За підсумками теоретичного та практичного турів перемогу впевнено здобула учениця нашого ліцею Виноградник Лариса.

Дирекція, педагогічний та учнівський колективи ліцею щиро вітають Ларису та висловлюють високу вдячність вчителю біології Чеховській Уляні Іванівні.

Велика радість та гордість для школи мати таких обдарованих дітей  і, звичайно ж, самовідданих педагогів. Адже без кропіткої і невтомної праці вчителів та здібних, відповідальних і наполегливих учнів неможливо одержати такі високі результати.

Окрім першого місця з біології, учні ліцею здобули ще 4 призових місця на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, історії та хімії.

Такий результат суттєво впливає на зростання рейтингу освітянської галузі Снятинщини в області.

Бажаємо Ларисі та Уляні Іванівні не зупинятися на досягнутому.  З новими силами і натхненням готуватися до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади.

Успіхів вам, дорогі наші, у досягненні нових наукових вершин!

Переглядів: 85 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0