Головна » 2017 » Вересень » 24 » Лідер районного самоврядування
Лідер районного самоврядування

18 вересня 2017 року відбувся районний зліт лідерів учнівських самоврядувань для проведення виборів лідера районного самоврядування на базі нашої школи. На дану посаду претендували 4 учениці - лідери самоврядування своїх шкіл, серед яких була і наша учениця ІІ курсу Волощук Юлія. На початку засідання претендентки розповіли про свої плани на посаді лідера районного самоврядування і свою автобіографію. А після цього, шляхом голосування всіх лідерів учнівських самоврядувань, було обрано лідера районного самоврядування. І цю почесну посаду, після підрахунку всіх голосів, змогла отримати саме учениця нашого ліцею Юлія Волощук. Вітаємо Юлю і бажаємо натхнення і креативності на своїй новій посаді - лідер районного самоврядування!!!

Переглядів: 58 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0