Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Екскурсія в м. Івано-Франківськ
Екскурсія в м. Івано-Франківськ

У п'ятницю, 28 вересня, учні ІІІ та ІV курсу побували у м. Івано-Франківськ. Школярі відвідали навчально-практичний центр "Анатомія людини" при Івано-Франківському медичному університеті, де була проведена надзвичайно цікава та пізнавальна екскурсія. Учні мали можливість поспілкуватись із викладачем кафедри анатомії людини Юрахом Омеляном Михайловичем.

Пізніше школярі навідались в музей "Герої Дніпра", який присвячений діяльності 38-ої загальновійськової армії у Другій світовій війні на території України.

Згодом всі дружно піднялись на міську ратушу, після чого задоволені учні поїхали до рідного міста.

Переглядів: 29 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0