Головна » 2018 » Вересень » 6 » День Прапора
День Прапора

23 серпня напередодні Дня незалежності України урочисто було відзначено День Державного Прапора. Велике 9-метрове синьо-жовте полотнище на початку святкового заходу на головну площу міста Снятина, площу Незалежності, внесли учні НВК "Снятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей". Після проведення молебені синьо-жовтий стяг був освячений всечесними отцями. А офіційно підняти державний прапор, разом з іншими поважними особами, доручили й учениці Снятинської школи-ліцей, лідеру учнівського районного самоврядування Волощук Юлії.

Переглядів: 41 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0