Головна » 2018 » Листопад » 28 » День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.
День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

В понеділок 26 листопада у школі-ліцеї відбулися заходи до Дня вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр. Учні 11 класу разом з класним керівником Котом М.Ф. підготували тематичну лінійку-реквієм для 7-11 класів, де було проведено молитву за всіх жертв голодомору. А із розповідей своїх знайомих очевидців тих трагічних подій  інформацією з учасниками заходу поділилася ветеран праці нашої школи Танащук О.І.

До Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій в нашій бібліотеці було презентовано книжкову виставку «Память голоду -память серця !”

Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р.

На книжковій виставці представлено документи, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль спричинені тоталітарним режимом.

Серед нових надходжень – книга «Моєї пам’яті печаль», приурочена до 75-х роковин Голодомору в Україні. Заслуговують уваги книги «Жнива Скорботи» Роберта Конквеста, який ще у ті роки не захотів брехати і сказав світові про те страшне винищення; В.Борисенко «Свіча пам’яті»; В.Улянича «Терор голодом і повстанська боротьба проти геноциду українців у 1921-1933 роках»; книга-меморіал «Голод 33»; збірник «Голод 1932-1933р.р. на Україні: очима істориків, мовою документів» та інші.

Окрім того, вчителями історії та класними керівниками були проведені по класах тематичні бесіди.

Переглядів: 18 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0