Головна » 2017 » Листопад » 27 » День пам'яті жертв голодомору
День пам'яті жертв голодомору

В історії бурхливого ХХ століття голодомор 1932-33 років в Україні посідає особливе місце. Цей період в житті та історії нашої держави є справжньою перевіркою на людяність, спроможність вижити в екстримальних умовах та балансувати між тваринністю та людською гідністю. На долю людей випало неабияке випробування, битва не на життя, а на смерть, і ми сьогодні не вправі засуджувати їх. Ми можемо лише зробити свої висновки та усіма силами не допустити подібних явищ у майбутньому. Ми ні в якому разі не маємо забувати про ці страшні події початку ХХ століття, коли цілі сім’ї вимирали в селах. Саме тому, традиційно, в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів. 24 листопада учні нашої школи в художньо-меморіальному музеї імені Василя Касіяна провели захід "Пам’ять серця".

Переглядів: 50 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0