Головна » 2018 » Травень » 21 » День Матері у 2-Б класі
День Матері у 2-Б класі

Добра, ніжна, мила, любляча, терпелива... І навіть цих чудових слів замало, щоб створити досконалий букет із найкращих почуттів і кинути його до ніг матері. Серед багатьох травневих свят, День Матері - найбільш зворушливе, найбільш сентиментальне. Лише ненька може так безкорисливо і віддано любити, віддавати усе найкраще, що є у житті, своїй дитині. Саме тому цій найріднішій людині присвячено різноманітні заходи, які проходять у кожному куточку України.

Учні 2-Б класу також долучилися до привітання своїх матусь. Разом із своїми наставниками вони підготували свято " У світі усе починається з мами", в якому показали свої артистичні здібності. Було зачитано чимало віршів про матусю та розіграно комедійні сценки. Матері охоче долучилися до проведення свята: Трохименко Іванна разом зі своєю мамою розпочали виступ піснею "Рідна мати моя", а завершилося свято піснею "Найрідніші в світі" у виконанні учениці Лазаренко Віталіни та її мами. Після виступу учні подарували матерям роботи, виконані власноруч. Саме такі подарунки приносять найбільше задоволення батькам.

Час біжить дуже швидко, заплітаючи у коси наших матерів сріблястий серпанок, на згадку про недоспані ночі та дні, сповнені повсякденних турбот. Часу нам не зупинити, тому не шкодуймо тепла і любові для своїх матерів, адже ласкаве слово і щира увага здатні творити чудеса.

Переглядів: 86 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0