Головна » 2018 » Травень » 3 » Чорнобиль
Чорнобиль

У четвер 26 квітня в актовому залі нашої школи відбувся тематичний захід присвячений  черговій річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У виступі прийняли участь представники різних класів школи, а самий захід був підготовлений класним керівником ІІ курсу Данильчик О.В. В кінці тематичного вечора перед дітьми виступив із спогадами інженер з охорони праці в школі Гринюк В.Г., який бачив всю трагедію на власні очі, будучи ліквідатором аварії на ЧАЕС.

Переглядів: 73 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0