Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Акція "Прибери в саду"
Акція "Прибери в саду"

Щотижня техпрацівники та учнівське самоврядування прибирають територію шкільного саду від побутового сміття: пластику, пляшок з-під алкогольних напоїв, папірців, які залишають після себе «гості» нашого саду. Ми вважаємо, що причиною цього є те, що територія саду не має огорожі. Це є проблемою, адже дана територія є улюбленим місцем для відпочинку наших учнів. Діти часто наражаються на небезпеку, коли бачать під ногами різне сміття. Ніхто не може передбачити, що може трапитись із дитиною, яка випадково поранилася уламками скла, тому ми завжди підтримуємо територію школи в чистоті.

Переглядів: 36 | Додав: vital_kitsul | Рейтинг: 0.0/0